Количество
|
Стоимость
|
||
|
От блох и клещей жевательные таблетки для собак Zoetis Симпарика
Що таке Сімпаріка?
Сімпаріка — це американський препарат від бліх та кліщів. Препарат схвалений американським управлінням з контролю за продуктами і лікарськими засобами (FDA) та Європейським агентством з лікарських засобів (EMA).
Таблетка Сімпаріки містить діючу речовину сароланер. Вона засвоюється в організмі собаки, паралізує бліх і кліщів, які вже були на тілі, а також швидко вбиває нових паразитів.
Сімпаріку можна застосовувати разом з іншими стандартними ветеринарними препаратами.
5 переваг Сімпаріки
Зручність
Світло-коричнева жувальна таблетка квадратної форми з гладкою поверхнею має невеликий розмір та смак печінки. Препарат сприймається собакою як ласощі. Сімпаріку можна давати навіть без їжі.
Комплексність
Сімпаріка захищає від бліх та 9 видів іксодових кліщів, а також від корости (саркоптоз), вушного (отодектоз) та підшкірного кліща (демодекоз).
Швидкість
Сімпаріка починає дію через 3 години після прийому їжі. Таблетка знищує бліх через 8 годин, а кліщів через 12. Вчасне застосування дозволяє попередити зараження бабезіозом, бореліозом (хвороба Лайма) та анаплазмозом.
Переносимість
Таблетки варіюються за вагою собаки від 1,3 кг. Порода не має значення.
Надійність
Окрім захисту шкіри від бліх та кліщів, Сімпаріка також захищає слизові оболонки тварини. Собаку можна купати, це не впливає на дію препарату.
Від кого захищає Сімпаріка
Блохи
можуть викликати жахливі подразнення шкіри. Собака починає чухатись, лизати та гризти себе. Це викликає ушкодження шкіри, запалення, піотравматичний дерматит та локальні облисіння. Одна «вагітна» блоха може призвести до зараження вашого собаки та помешкання.
Кліщі
передають небезпечні хвороби, такі як бабезіоз, бореліоз, анаплазмоз. Постійний захист є критично важливим для зниження ризику зараження цими захворюваннями.
Мікроскопічні кліщі
викликають саркоптоз, демодекоз та отодектоз. Хвороби призводять до різноманітних тяжких симптомів (свербіж, запалення шкіри, облисіння, отит, тощо). Вони можуть суттєво впливати на якість життя собаки при відсутності своєчасного лікування.